שימו לב! הזהרו מחיקויים!
הזמנות והתקנות

תקרות נמתחותלהזמין תקרה מתוחה בברייט ליין מאוד פשוט! כל מה שצריך זה להתקשר ולהתאים איתנו פגישה לביצוע מדידות בחלל בו נדרשת ההתקנה, כמו כן לקבל הנחיות עבור בחירה של תקרה וגופי תאורה המתאימים עבורכם.

מחירים עבור התקרות הם אינדיוידואלים לגבי כל תקרה, המחיר נקבע על ידי מודד מקצועי לפי גודל של התקרה וצורתה.

לאחר שכל העבודה המקדימה בוצע, מתקינים מקצועים יבצעו את את ההתקנה תוך זמן קצר כבר לאחר יומיים תוכלו להנות מהקרה האידאלית החדשה כולל 10 שנות אחריות מהיצרן.

מהי הדרך הנכונה להתקנת תקרה מתוחה?

אם בחרתם להשתמש בתקרה מתוחה – זו הדרך להזמין את התקנתה:

1. ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 052-5522200 או 054-5379078 או למלא טופס פניה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

2. אנו נענה על כל שאלותיכם בנוגע להתקנת תקרה מתוחה ונדבר על תנאי העבודה שלנו בביצוע התקנה של תקרה מתוחה.

3. אם התנאים שלנו מתאימים לכם – נתאם את המועד הנוח לכם להגעת טכנאי מדידות. המדידות מתבצעות ללא תשלום.

4. טכנאי מדידות יבצע עבודות הכנה ויציע לכם מגוון צבעים ומרקמים של תקרות מתוחות. אם אתם מתקשים לבחור בכוחות עצמכם, המעצבים המנוסים שלנו יסייעו לכם בבחירתכם.

5. הצד הבא הוא קבלת החלטה בנוגע לאפשרויות של תאורה מובנית בתקרה המתוחה שלכם. יש לחשוב על כל הדברים האלה מראש, לפני הכנת הבד עבור התקרה המתוחה שלכם. ניתן לעיין בקטלוג של גופי תאורה במחלקת התאורה הנמצאת בחנות שלנו.

6. לאחר סיום המדידות והגדרה של היקף העבודה אנו חותמים על הסכם לייצור והתקנה של תקרה מתוחה.

7. אנו מתכננים את התקרה המתוחה שלכם בצורה דיגיטלית בעזרת תוכנת מחשב יעודית, על מנת למנוע טעויות אפשריות.

8. לאחר מכן, במפעלנו BRight Line מיוצרים החומרים בהתאם לנתונים שהתקבלו מתכנון הגרסה הדיגיטלית של התקרה המתוחה שלכם, זאת תוך התחשבות בכל רצונותיכם וצרכיכם המיוחדים.

9. השלב הסופי הוא התקנת תקרה מתוחה. כאשר כל החומרים מוכנים אנו מתאמים איתכם את מועד ההתקנה. במועד שתואם יגיע אליכם צוות מתקינים ובמהלך יום עבודה אחד יבצע את ההתקנה. חיבור התקרה אינו מתבצע לתקרה הבסיסית אלא לאורך ההיקף של הקיר, מה שמאפשר לבצע את העבודה בצורה מהירה ונקיה.

10. לאחר התקנת התקרה מתבצעת החתימה על קבלת העבודה ומתן האחריות (האחריות על התקנת תקרה מתוחה היא למשך 10 שנים). בנוסף, אתם יכולים לרכוש את חומר הטיפול שמיועד במיוחד לתקרות מתוחות.